„Šeimos kalvė“ Patirtis daugiau nei 10metų. Pagrindinė veikla – vartų, tvorų, turėklų, balkonų gamyba ne tik Tauragės apskrityje, bet ir visoje Lietuvoje

Kaltiniai gaminiai nuo seno garsėja metalo apdirbimo meistriškumu, senomis tradicijomis, kurie stebina iki šių dienų.
Metalas – ypatinga medžiaga, tačiau kalvio rankose prabyla, įgyja formą ir ilgainiui tampa antikvarine vertybe, atsparia laikui. Tai investicija į būsto papildomą vertę.
Šiuo metu kalvystė tampa akcentu, puošniu bei madingiausiu būsto, architektūros elementu , pabrėžiančiu namų šeimininko asmenybę.

Kalvystė – vienas senoviškiausių ir gilias tradicijas turintis amatas Lietuvoje, kurio esmė yra daiktų kalimas iš metalų. Senovėje kalvystė neretai apimdavo ir rūdos paiešką, metalo išlydymą. Dabar kalviai suvokiami ne tik kaip žmonės, dirbantys su geležimi ir plienu, bet tai meistras, konstruktorius, architektas ir net dizaineris.

 

Patikimumas

Branginame savo vardą ir visais įmanomais būdais stengiamės jį garsinti, todėl pasitikėjimas yra vienas iš svarbiausių kriterijų dirbant tiek su klientais, tiek ir su tiekėjais.

Plati gaminių įvairovė

Jums galime pasiūlyti plačią kalvio darbų įvairovę. Gaminame pakartoninius standartinius kalvystės gaminius ir unikalius, pagal kliento pageidavimus bei norus.

Profesionalumas

Mes tikri savo srities profesionalai turi patirtį, perduodamą iš kartos į kartą. Specializuojamės tik kalvystės srityje, tad kasdien susiduriame su įvairiomis problemomis ir žinome jų sprendimo būdus.

Patrauklios kainos

Kadangi medžiagas užsakome dideliais kiekiais tiek gamintojai, tiek ir tiekėjai jas pristato tiesiai į mūsų sandėlius. Todėl savo klientams kalvio darbus galime pasiūlyti už geriausią kainą.

Aukšta kokybė

Kuo reiklesnis klientas, tuo profesionaliau dirbame. Kokybė, vienas svarbiausių keliamų reikalavimų mums.

Įnovatyvumas

Mūsų įmonėje naudojamos naujausios kalvystės technologijos, tai padeda mums būti inovatyviems ir išsiskirti.