Apie mus

Apie Šeimos Kalve

Meninė kalvystė ir kalviški gaminiai Tauragėje ir aplinkiniuose rajonuose.

„Šeimos Kalvė“- tai Tauragėje (Dacijonuose) įsikūrusi tėvo ir sūnaus kalvė, galinti pasigirti daugiau nei 10 metų patirtimi meninės kalvystės bei kalviškų gaminių gamyboje. Pagrindinė kalvės veikla – vartų, tvorų, turėklų, balkonų, stogelių gamyba pagal užsakovo pageidavimus. Kaltiniais gaminiais nuo seno žavimasi, kaip metalo apdirbimo meistriškumu, senomis tradicijomis. Kaltiniai dirbiniai ilgaamžiai, jie stebina iki šių dienų. Metalas – labai ypatinga medžiaga, tačiau patyrusio kalvio rankose jis prabyla, įgyja norimą formą ir ilgainiui tampa antikvarine vertybe, atsparia net laikui. Tai investicija į būsto vertę, grožį bei estetiką. Šiuo metu kalvystė tampa nūdienos akcentu. Puošniu ir madingu būsto, architektūros elementu , pabrėžiančiu tų namų šeimininko asmenybę. Gaminiai iš metalo yra atsparūs laikui. Tinkamai juos apdirbus galėsite džiaugtis ne vienerius metus.

Esame profesionalai kalviškų gaminių gamyboje, nuolat domimės kalvystės naujovėmis.

Sekame kalviškų gaminių dizaino tendencijas vyraujančia rinkoje, taip pat kuriame unikalius- vienetinius kalviškus gaminius. Dirbame ne tik Tauragės rajone, dirbame ir aplinkiniuose bei labiau nutolusiuose rajonuose.

Mūsų tikslas

pasiūlyti klientui platų kalviškų gaminių pasirinkimą. Klientas mums labai svarbus, todėl viską detaliai suderiname, atsižvelgiame į užsakovo poreikius bei turimą viziją. Nuotraukų galerijose galite pamatyti tik mąžą dalį to ką mes esame pagaminę mūsų klientams.

Gaminio idėja labai svarbus apektas

Jei turite savo viziją- puiku, mes galime ją įgyvendinti, jei ne turime puikių pavyzdžių iš kurių galėsite išsirinkti. Jūsų vizija- mums iššūkis kurio neatsisakome.

Kainos apskaičiavimas

Kalviškų gaminių kainos priklauso nuo keletos faktorių- pageidaujamo produkto tipo, naudojamų medžiagų, darbo trukmės, sudėtingumo bei kitus kliento poreikius. Su klientu visada randame optimaliausią sprendimą kuris jį tenkintų.