Vartai,tvoros

Funkcionalūs kalviški vartai, tvoros taps ilgaamže kiemo puošmena.

Sakoma, kad nuomonę apie namus bei jų gyventojus galima susidaryti ir neįžengus pro duris. Ne ką mažiau nei interjero ar eksterjero dizainas, apie mus pasako namų tvoros bei vartai.

Savo klientams siūlome kalviškus vartus, tvoras. Savo dirbinius gaminame naudodami aukščiausios kokybės medžiagas ir nuolat konsultuojamės su užsakovu, kad jo lūkesčiai būtų visiškai patenkinti.Kalviški gaminiai bus ne tik funkcionalūs ir ilgaamžiai, sukurs kieme savitą stilių.

Vartai, varteliai ir tvoros iš kaltinio metalo daromi atsižvelgiant į kliento norus. „Šeimos kalvė“ gamina įvairių rūšių kiemo vartus (slenkamus (stumdomus), varstomus (atveriamus)) bei nedidelius vartelius įėjimui. Užsakovui pageidaujant pagamintus vartus ir tvoras sumontuojame.

Atsižvelgdami į jūsų pageidavimus pagaminsime vienetinius kalviškus vartus, tvoras. Išskirtiniai gaminiai ne tik papuoš kiemą, tačiau ir leis nuolat gėrėtis nauja eksterjero puošmena.Tad nieko nelaukite – kreipkitės į mus ir užsisakykite savo kiemo puošmeną! Juk papuošti savo aplinką dar niekad nebuvo taip lengva!