Apie šeimos kalvę

Šeimos kalvė
- tai tėvo ir sūnaus kalvystės ir metalo dirbiniai nuo
2006 metų

Kalvystės darbais pradėjau užsiimti prieš 20 metų. Sukaupęs darbinę patirtį, kalvystės darbus pradėjau vykdyti savo 200 kv. metrų gamybos patalpose. Prie manęs prisijungė ir sūnus, kuris dabar jau gali pasigirti 13 metų patirtimi. Mūsų, tėvo ir sūnaus, įmonė Šeimos Kalvė turi sukaupusi 13 metų darbo patirties, kurią geriausiai įvertina mūsų klientai visoje Lietuvoje.

Užsiimame tiek standartiniais kalvystės darbais, tokiais kaip metalo apdirbimas, montavimas, virinimas, tiek nestandartiniais, pagal klientų pageidavimus. Pagrinde kuriame įvairių tipų vartus, tvoras, turėklus. Esant norui, galime pagaminti ir išskirtinio dizaino unikalų kalvystės gaminį.

KODĖL VERTA RINKTIS ŠEIMOS KALVĘ?

Įsiklausymas į kliento poreikius

Plati gaminių įvairovė

Profesionalumas

Patrauklios kainos

Aukšta kokybė

11
metų patirties
450 +
atliktų užsakymų
400 +
patenkintų klientų

Dažniausiai užduodami klausimai

Gaminius dažome milteliniu būdu. Prieš dažymą visi gaminiai yra smėliuojami. Esant pageidavimui, pagamintus dirbinius ir cinkuojame. 

Taip, montavimo darbams suteikiame 2 metų ir ilgesnes garantijas

Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas. Turime patikimus medžiagų tiekėjus, parenkame geriausius sprendimus klientams.

Kiekvienas atvejis individualus – tariamės su klientais, kokie yra Jų poreikiai. Esame lankstūs, prisitaikome ir visada pabaigiame darbus iki sutarto termino.